Konstrukcje schodów

Schody do nieba dusza co to odpowiem niebawem, a tak naprawdę na piętro ,strych. według normy szerokość stopnia jego długość kapinos.

Schody można wykonać różne przede wszystkim samonośne z metalową konstrukcją mogą być policzkowe belkowe mogą być skrętne zabiegowo skrętne lewe prawe mnóstwo różnych sytuacji zależne od szerokości klatki najważniejsze rzeczą to są różnego typu wejścia i długości ścian i przede wszystkim przy wchodzeniu bo na trzecim czwartym stopniu bardzo często mamy już nad głową sufit to jest błąd projektowy nie ten docelowy który będzie projektował te schody tylko już na etapie budowy musi być znany czasami górna część ścian na części piętro nie pozwolą na zastosowanie rozwiązań prostych i tanich .

Schody kręcone to koszt 40tyś koło 18 wyjdą schody takie podstawowe gdzie będziemy mieć proste stopnie bez zmian kształtu typu z trójkąta i tak dalej .

Podest to jest też kosztowny produkt ale często nad garażem są inne wysokości i być może jakaś tam spiżareczka czy tam część suszarni jest na podeście muszą tam być drzwi więc wykonujemy czegoś coś takiego ten podest jest tam konieczny zresztą podest jest również dobry przy wnoszeniu różnego typu gabarytów więcej jak 14 stopni w jednym biegu się nie robi nic się tu nie zmieniło od 85 roku jest tyle norm można sobie zobaczyć wysokość stopnia nie powinna być większa niż 20 cm i nie powinna być mniejsza niż 15 będzie to bardzo dużo schodów i będzie kosztowne każdy stopień kosztuje.

Schody przemysłowe

You didn’t come this far to stop.